basketbol kampı

YAZ DÖNEMİ/KIŞ DÖNEMİ BASKETBOL, VOLEYBOL VE GO GELİŞİM KAMPLARI

KAMPLARIMIZ, PANDEMİ DÖNEMİ SONUNA KADAR ERTELENMİŞTİR.

Her sene Temmuz ayı içinde, 3 gece 4 gün Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde, Go, Akıl Oyunları ve Spor kampımız için toplanıyoruz. Spor ve Go Gelişim Kampımıza ait detaylı bilgiye, ön kayıt onay ve ödeme işlemlerine kulübümüzün resmi kamp organizasyonu üzerinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doğrudan Temmuz ayı, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, Go, Akıl Oyunlar ve Spor Gelişim Kampı ödemenizi buraya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü Gelişim Kampı İçerikleri
VOLEYBOL (ANA BRANŞI)
GO (ANA BRANŞ)
AKIL VE ZEKA OYUNLARI
YARATICI DRAMA ve DANS
FOTOĞRAFÇILIK
VOLEYBOL, BASKETBOL, FUTBOL SAATİ
HAVUZDA SERBEST YÜZME VE EĞLENCELİ HAVUZ AKTİVİTELERİ
HAVA SİNEMASI veya CEP SİNEMASI
AÇIK HAVA PARTİSİ, MÜZİK DİNLETİLERİ VE KÜTÜPHANE SAATİ
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ, SPOR FAALİYETLERİ
TAKIM OLMA AKTİVİTELERİ
Işık Üniversitesi, Şile Kampüsü Voleybol Gelişim Kampı Program Detayları
  • Spor faaliyetleri AP Sportif Spor Kulübü eğitmenleri gözetiminde yapılacaktır. Öğrenciler tüm faaliyetleri esnasında ve serbest zamanlarda eğitmenleriyle birlikte ve onların gözetiminde organize olacaklardır.
  • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerine kampüs restoranlarında kamp ücretine dahil olarak grupça katılım gösterilecektir. Yemekler açık büfe olarak servis edilecektir.
  • Kampüsteki Market, kantin, kafe ve restoranlar yaz boyunca açıktır. İhtiyaç halinde çocuklar öğretmenlerinin gözetiminde serbest olarak kullanabilirler.
  • Veliler, diledikleri zaman kampı ziyaret edebilirler ancak programlara düzenli olarak katılamazlar.
  • Kampın detaylı programı kamptan önce kesinleşmiş olacaktır..
  • Acil durumlar için Işık Üniversitesi Kampüsü’nde 7/24 revir, doktor ve ambulans hizmeti Acıbadem Hastaneleri tarafından hazır bulundurulmaktadır.
  • Öğrenciler, Işık Üniversitesi Kampüsü dahilindeki kütüphane, açık spor alanları ve fitness gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilecektir.
  • Öğrenciler, eğitmenlerin gözetiminde ve onlara yakın şekilde Işık Üniversitesi kampüs yurdunda çift kişi konaklayacaklardır. Kampüste 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
  • Öğrenciler kamp boyunca yanlarında telefonlarını bulundurabilirler ancak etkinlikler esnasında telefonlarını kullanamazlar.
  • Kamp merkezine hareket edecek olan servis aracı 13 Temmuz Pazartesi sabah 08.00’de sırasıyla Mecidiyeköy, Kadıköy-Kızıltoprak ve Ataşehir’den öğrencileri alacaktır. Dönüş için 16 Temmuz Perşembe günü akşam yemeği sonrası hareket edilecek ve varışta aynı adreslere bırakacaklardır. Dileyen veliler çocuklarını kendileri getirebilirler ve dönüşte alabilirler. Tam servis saatleri, bir gün önceden bildirilecektir.