Basketbol Okulumuz

Antrenmanlarımıza ideal sayıda haftada 2 gün olarak devam etmekte ve genç sporcularımıza hareket imkanı vererek temel basketbol gelişimlerine katkı sunmayı sorunsuz şekilde sürdürmekteyiz.
Detaylı bilgi için idari ofisimizden ve özel mesajla bizlerden destek alabilirsiniz.

Takımlarımızın antrenmanlarına devam ediyor olması önlemlerimizin gevşemeden ve tabii ki sizlerin desteğiyle daha da özenli uygulanmasını gerektirmektedir.

Tesis içerisine girişte HES kodunuzu ve Sporcu HES kodunu bildirmenizi rica ederiz. Antrenman öncesi mutlaka kontrol edilmesini sağlayınız.
Aksi halde antrenmana girişe izin verilmeyecektir.
Riskli bir temas durumunda veya kendinizi iyi hisstemiyorsanız tesise gelmeyerek gözlem yapmanız ve çevrenizi korumanız en doğrusu olacaktır.

Lütfen salona girişte mesafe ve maske takmaya dikkat ederek ellerinizi dezenfekte ediniz, gerekliyse ayakkabılarınıza dezenfektan sıkınız, antrenmanda temiz ve tabanı evde dezenfekte edilmiş ayakkabı kullanarak su molalarında mesafeyi koruyunuz, gerekliyse her iki soyunma odasına dağılarak odaları kısa sürede terk ediniz.

Velilerin tesisin içinde ve spor katında uzun süre beklemesi yasaktır ve kalabalık yaratmadan kısa sürede terk edilmesini rica ederiz. Lobide mesafeli şekilde maskenizle bekleyebilir, TV’den antrenmanı izleyebilirsiniz.

Yukarıdaki hususları bilginize sunar, önemle desteğinizi rica ederiz.